Tematyka

 • O Strefie Pingwina

  Strefa Pingwina to miejsce w sieci powstałe jako odpowiedź na ideę, która narodziła się w grupie Niebieskie pingwiny na portalu społecznościowym Facebook.

  W tym miejscu stwarzamy Wam możliwość podzielenia się informacjami o swojej twórczości poprzez organizację spotkań telekonferencyjnych, w trakcie których opowiecie o tym, czym jest dla Was pisanie i literatura, jak powstają Wasze utwory, jakie macie pisarskie plany na przyszłość, etc.

  To Wy jesteście głównymi bohaterami i prowadzącymi spotkania online w Strefie Pingwina. My zapewniamy Wam przestrzeń w sieci oraz narzędzia, za pośrednictwem których możecie zorganizować coś więcej niż transmisję live na Facebooku czy YouTube. Zapewniamy Wam możliwość przeprowadzenia w pełni interaktywnej, angażującej uczestników telekonferencji. Jeśli szukasz szerszych informacji o naszej działalności lub chcesz zorganizować własną telekonferencję, skontaktuj się z nami pod adresem: info@fictomercial.pl.

  • Spotkania autorskie

   Drodzy pisarze, czytelnicy oraz wszyscy zaciekawieni zgłębianiem niecodziennych treści związanych z warsztatem pisarza i tworzeniem literatury!

   Dziękujemy Wam gorąco za Wasz udział w cyklu telekonferencji portalu fictomercial.pl! Wasza obecność i zaangażowanie w nasze spotkania z pisarzami i ludźmi sztuki udowodniła nam, że otwarcie pokoju telekonferencyjnego Strefa Pingwina było strzałem w dziesiątkę – wspólnym wysiłkiem udało nam się bowiem zbudować pozytywne i skuteczne miejsce interakcji z autorami. Do tej pory odbyły się trzy tego rodzaju telekonferencje – bohaterem każdej z nich była zupełnie odrębna, oryginalna osobowość pisarska…

   Cykl telekonferencji Strefy Pingwina będziemy oczywiście kontynuowali! Na razie pragniemy bardzo podziękować naszym gościom, a przede wszystkim bohaterom spotkań online – dziękujemy pięknie, że zaszczyciliście nas swoją obecnością i zaangażowaniem. Tymczasem decydujemy, że miesiąc grudzień oraz koniec roku powinien być czasem pewnego odpoczynku – czasem przeznaczonym Waszym i naszym bliskim, rodzinom i przyjaciołom.

   Zatem po Nowym Roku powrócimy do cyklu pingwinich, czyli literackich telekonferencji na stronie fictomercial.pl, a w tej chwili dajemy – Wam oraz sobie – porcję wytchnienia. Mamy nadzieję, że zaowocuje ona nowymi pomysłami i siłami witalnymi…!

   Tych z Was, którzy nie mogli być z nami na żywo, czyli nie mogli brać udziału w naszych telekonferencjach w czasie rzeczywistym – zapraszamy do naszego archiwum, w którym z powodzeniem będziecie mogli obejrzeć oraz wysłuchać zapisów filmowych wszystkich telekonferencji zorganizowanych przez nas w roku 2019.

   Zapraszamy do archiwum, i do zobaczenia, przeczytania oraz do posłuchania w roku 2020!